MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7696119
nr 769 6119
Byrå
England, längd: 53, djup: 36, höjd: 92
Kondition: slitage/skador
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 augusti 2012
kl 19:06:55
6/8 17:09:00
150 kr
6/8 18:20:47